Офіційна інформація та новини

02.02.2023

ПФК и БФ «Розвиток Побужжя» продовжують підтримувати територіальну громаду

Незважаючи на тимчасову зупинку виробництва, Побузький феронікелевий комбінат продовжує виконувати соціальні зобов’язання перед громадою

Незважаючи на те, що після російських атак на енергетичну систему України Побузький феронікелевий комбінат був змушений призупинити роботу з 1 листопада 2022 року, підприємство та створений за його участі благодійний фонд «Розвиток Побужжя» все ж продовжують підтримувати Побузьку територіальну громаду та тимчасових переселенців на її території. Про це говориться в повідомленні комбінату.

Так, за звітний час БФ «Розвиток Побужжя» та ПФК надали допомогу на загальну суму в 6,02 млн. грн. Як зазначають у прес-службі, крім постійних завдань по забезпеченню медичної та соціально-культурної інфраструктури громади, Фонд та комбінат постійно допомагають ЗСУ, правоохоронним органам та територіальній обороні регіону. Також під опіку Фонду та ПФК потрапили більше 700 тимчасово переміщених осіб (з яких 180 дітей), котрі проживають на території громади.

Враховуючи зимовий час, ПФК надає допомогу в забезпеченні мешканців громади теплоносіями для обігріву й вироблення електричної енергії. На ці цілі було виділено майже 800 тис. грн.

«В умовах російської агресії та перебоїв з енергопостачанням, ми не можемо залишитися осторонь від нагальних потреб наших земляків. Тому, незважаючи на тимчасову зупинку комбінату, ми продовжуємо допомагати як мешканцям нашої громади, так і людям, які були змушені змінити своє місце проживання», – повідомив генеральний директор ПФК Денис Шевченко. Він також запевнив, що без уваги комбінату не залишаються і його співробітники, які вимушено залишились без роботи. За його словами в першу чергу це стосується медичного забезпечення. Так, за його інформацією, матеріальна допомога на медичні цілі склала близько 400 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, через те, що основну частину персоналу комбінату виведено у простій, відповідно до законодавства вони одержують 2/3 від заробітної плати від попередніх періодів. Ще частина співробітників залишається на повній зайнятості та займається обслуговуванням об’єктів критичної інфраструктури, тобто всього, що стосується електро-, газо- та водопостачання комбінату та селища Побузьке. Ще певна кількість працівників задіяна на підготовці обладнання до зими, вирішуючи оперативні завдання, зокрема й несення охорони.

Преса про нас