Профспілка

Захист прав та інтересів трудящих

У ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» профспілка металургів і гірників налічує 1769 членів, що становить 95% від загальної кількості працівників. Профком складається з 16 членів профкому, 14 голів цехових комітетів і 40 профгрупоргів.

Участь у профспілці дуже важлива тому, що це надійне представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки та їх сімей.

Захищати права та інтереси працівників – членів профспілки, не допускати масових звільнень, в тому числі при зміні форм власності підприємств; сприяти створенню нових робочих місць, а також вимагати справедливої та гідної оплати праці членів профспілки, що гарантує нормальні умови життя; контролювати дотримання роботодавцем законодавства про працю, по відношенню до членів профспілки, створення безпечних її умов – все це далеко не повний перелік цілей і завдань профспілкового комітету.

При профкомі працюють комісії з організаційно-виробничої профспілкової роботи та соціально-економічного захисту членів профспілки;  житлово-побутових питань та контролю громадського харчування; культурно-масової та спортивно-масової роботи; охорони праці та здоров’я; по роботі серед жінок та охороні материнства; по роботі серед молоді; по праці і заробітній платі, а також по трудових спорах. Злагоджена робота комісій дозволяє профкому своєчасно реагувати на виникаючі проблеми і вирішувати їх спільно з адміністрацією комбінату.

12 грудня 2014 року відбулася звітно-виборна конференція, де більшістю голосів головою профкому було обрано Фоміна Олега Михайловича.