Офіційна інформація та новини

18.04.2017

Завдяки впровадженню соціальних програм ПФК 134 особи отримали вищу освіту за останні п’ять років

Загальна сума інвестицій у соціальну сферу наблизилася до 16 млн грн.

 За п’ять років вже 134 особи отримали вищу освіту, з яких 41 фахівець поповнив інженерно-технічний персонал комбінату

Побузький феронікелевий комбінат (смт Побузьке, Кіровоградська обл.) підвів підсумки реалізації соціальних програм за перший п’ятирічний період. Загальна сума інвестицій у соціальну сферу наблизилася до 16 млн грн.

Як повідомляє прес-служба підприємства, незважаючи на досить складне фінансове становище, ПФК розглядає інвестиції в навчання персоналу в якості пріоритетних. Керівництво підприємства переконане, що вирішальним фактором успішного розвитку бізнесу є навчений, висококваліфікований і високомотивований персонал. Тому на підприємстві дотримуються концепції “розумної організації”, в основі якої лежить система безперервної освіти співробітників.

“Наші програми грунтуються на європейській стратегії освіти в інтересах сталого розвитку. Ми виділяємо стипендії і оплачуємо освіту тих, хто хоче вчитися. Розуміючи важливість інвестицій у підготовку наших працівників, ми також відкриті для всіх фахівців, які здатні вдихнути нове життя у наш комбінат та селище”, – коментує Олег Беспалов, гендиректор ПФК. – “Місцеві жителі, які беруть участь у наших програмах, після навчання повертаються у Побужжя, знаючи, що тут є робочі місця і гідна зарплата. Тому ми свідомо не обмежуємося тільки технічними спеціальностями – це можуть бути лікарі, вчителі і т. д.”.

За п’ять років вже 134 особи отримали вищу освіту, з яких 41 фахівець поповнив інженерно-технічний персонал комбінату. Інвестиції в шкільну освіту за цей період склали 305 тис. грн., дошкільним закладам селища була надана допомога в розмірі 567 тис. грн.

Ще на 1,369 млн грн. профінансована робота центру професійної перепідготовки кадрів ПФК. Його послугами вже скористалися понад 600 осіб.

“Підтримуючи всі рівні освіти – від дитячого садка до університету і курсів підвищення кваліфікації, – комбінат не тільки сприяє передачі працівникам професійних знань, але і підтримує стійке розуміння перспектив розвитку організації та основних напрямів її стратегії. Це підвищує рівень трудової мотивації, прихильність працівників своєї компанії і залученості в її діяльність”, – звертають увагу на комбінаті.

З початку поточного року ПФК поставив перед собою завдання підготовки кадрів, необхідних для ротації в рамках міжнародної інвестиційної групи Solway. На поточний момент Комбінат приєднався до реалізації глобальної програми Інвестора з поглибленого вивчення англійської мови для творчих дітей “SolwayMusicCampFellowship”. Найкращі з учасників програми отримають міжнародну стипендію Solway і візьмуть участь у роботі міжнародного музичного молодіжного літнього табору в Зальцбурзі, де діти зможуть продемонструвати творчі таланти і створити музичну постановку.

В майбутньому співробітники, які володіють іноземною мовою та профільною освітою, зможуть будувати кар’єру не тільки на ПФК, але і на інших підприємствах Групи в Гватемалі, Македонії, на Філіппінах і ряді інших країн.

Преса про нас