Офіційна інформація та новини

05.02.2020

З січня 2020 року заробітна плата на Побузькому феронікелевому комбінаті зросла на 10%

У січні 2020 року заробітна плата на підприємстві збільшена на 10%. Керівництво комбінату акцентує увагу, що нинішнє підвищення зарплати являє собою черговий етап реалізації політики комбінату, спрямованої, в тому числі, і на посилення соціального захисту персоналу.

“Місія і бачення ПФК, крім реалізації ефективного виробництва, полягає в розвитку екологічних і соціально-відповідальних практик, надаючи нашим працівникам оптимальні умови праці і гідну винагороду в атмосфері безпеки, поваги і довіри. Наша політика націлена на постійне зниження негативного впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище, підвищення результативності контролю, забезпечення здоров’я і захищеності працівників і населення від негативного впливу виробництва», – заявляє генеральний директор ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» Денис Шевченко. – “Підприємство гарантує виконання всіх законодавчих, нормативно-правових і добровільно прийнятих додаткових зобов’язань перед клієнтами і суспільством, зобов’язується постійно вдосконалювати інтегровану систему управління, враховуючи контекст і поставлені перед нами цілі». Формування ефективної політики оплати праці, з урахуванням інтересів працівників і роботодавця, є одним з найважливіших завдань сучасного менеджменту.

Так, за останні три роки середня заробітна плата на ПФК зросла практично в два рази. З 01.07.2018 року, за погодженням з головною компанією Solway Group, керівництво ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» прийняло рішення про підвищення заробітної плати – в цілому по підприємству на 38%, у тому числі для інженерно-технічних працівників на 40%, для робітників за різними категоріями професій – від 20% до 50%. Питання збільшення заробітної плати, залежно від ключових показників результативності діяльності підприємства, буде розглядатися керівництвом ПФК регулярно.

https://enovosty.com/

 

Преса про нас