Офіційна інформація та новини

20.11.2022

У відповідь на нещодавню заяву Міністерства фінансів США

У відповідь на нещодавню заяву Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США щодо санкцій за ймовірну участь Росії у гірничодобувному секторі Гватемали, Побузький феронікелевий комбінат заявляє наступне:

Solway Investment Group (Solway), швейцарська сімейна компанія, та всі її дочірні компанії, співробітники, посадові особи та директори надзвичайно серйозно ставляться до цього питання і вірять у суворе дотримання всіх державних законів в управлінні своїм бізнесом. Solway буде всебічно співпрацювати з урядом США через американську юридичну компанію Seiden Law Group LLP. Вона активно розслідує факти та обставини, що призвели до зазначенних дій. Зазначаємо, що компанія “Солвей” не перебуває під санкціями і планує прозоре та дружнє вирішення цього питання якнайшвидше у правовий спосіб. Ми також зазначаємо, що підсанкційна компанія Mayaniquel не входить і ніколи не входила до складу Solway Investment Group.

Компанії Compañía Guatemalteca de Níquel, S.A. (CGN) та Compañía Procesadora de Níquel de Izabal, S.A. (PRONICO) та Solway не належать, не пов’язані та не афілійовані з російськими державними діячами. Двоє підсанкційних осіб, Дмитро Кудряков та Ірина Литвинюк, обіймали керівні посади в дочірніх компаніях протягом багатьох років; обидва були негайно відсторонені від усіх своїх посад до отримання результатів розслідування, проведеного зовнішнім юридичним радником.

Хочемо підкреслити, що Solway Investment Group не є об’єктом нещодавнього рішення Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США та не підпадає під дію санкцій.

Вкотре наголошуємо, що Solway не є російською компанією і не має жодних ділових відносин з Росією. 3 березня 2022 року компанія Solway чітко заявила про свою позицію проти війни в Україні.

Будь ласка, не зволікайте звертатися до нас за будь-якими коментарями, питаннями або роз’ясненнями.

Прес-релізи