Офіційна інформація та новини

23.07.2019

У Побузькому відсвяткували День металурга

21 липня – День металурга, професійне свято металургів України.  Здебільшого працівники комбінату трудяться сумлінно і з великою відповідальністю за доручену справу.

Святкування складалося з трьох частин. Спочатку в Палаці культури “металург” відбулося урочисте нагородження працівників комбінату. За високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток Побузького феронікелевого комбінату і на честь Дня металурга.

5 осіб нагороджено нагрудним знаком «За заслуги» з виплатою грошової винагороди 1200 грн. Це працівники, які віддали комбінату багато років відданої праці. Також були нагороджені нагрудним знаком» За високий професіоналізм ” та премією 1000 грн. 3 людини. Почесні грамоти та винагороди 800 грн. отримали 17 осіб, подяку з виплатою 650 грн відзначено 16 осіб.  Крім того, особливими грамотами районної держадміністрації нагороджено двох осіб із заохоченням у 100 грн. кожна. Після нагородження всіх гостей чекав святковий концерт від творчих колективів Побузького. Глядачі відзначили високу якість і професіоналізм виступів місцевих талантів.

У суботу всі жителі селища і околиць насолоджувалися концертом зірок української естради, хедлайнером заходу була популярна група Дзідзьо

У неділю, віддавши свій громадянський обов’язок на парламентських виборах України, працівники комбінату вирушили на заводську базу відпочинку, де активно відпочивали в ході культурно-спортивних заходів.

Прес-релізи