Офіційна інформація та новини

01.09.2021

У 2021 році ПФК продовжить інвестувати у профільну і додаткову освіту

Підприємство приймає активну участь у підготовці до нового навчального року та в підтримці освітньої інфраструктури Побузької ОТГ

Побузький феронікелевий комбінат продовжує інвестувати в поліпшення наданої жителям регіону загальної йспеціальної освіти. Про це свідчать опубліковані дані роботи підприємства за 1 півріччя 2021 року.

Згідно з публікацією, витрати на навчання персоналу ТОВ ПФК в першому півріччі 2021 року становлять 403 тис. грн. (223,0% по відношенню до першого півріччя 2020 р.). Всього за перше півріччя 2021 року 83 людини отрималинові професії в навчально-курсовому комбінаті і 67 осіб підвищили кваліфікацію. 13 працівників навчаються в вузах: на денній формі навчання – 3 людини, на заочній – 10 осіб.

Спільно з інвестором, міжнародною групою Solway, з 2016 року комбінат реалізує стипендіальну програму для талановитих молодих людей, що проживають уКіровоградській області. Працюючи в більшості країн присутності Solway, програма є частиною глобального партнерства інвестора ПФК і міжнародного Зальцбурзького фестивалю. Оновлена і розширена програма @creative.fellowship в 2021 році спрямована на те, щоб, завдяки міжкультурному обміну, допомогти юнакам і дівчатам оволодіти навичками, які в подальшому дадуть їм перевагу при пошуку роботи або розвитку власного бізнесу.

Протягом 2020 року ПФК запустив інтерактивний проект «ПІЧ». Науково-популярний проект у доступній і захоплюючій формі знайомить підлітків з можливостями, які гірничодобувна промисловість може відкрити для молодих фахівців. Метою проекту «ПІЧ» є допомогти старшокласникам і випускникам України визначитися ізвибором професії. В ідеалі програма спрямована на підвищення кількості молодих людей, які в майбутньому можуть обрати технічні або профільні дисципліни.

«Мета наших програм у сфері освіти – підвищити якість та різноманітність знань жителів нашої громади. Це стратегія комбінату і наших інвесторів – групи Solway», –коментує генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – «Реалізація цієї стратегії повинна дозволити до 2030 року збільшити кількість наших земляків із необхіднимипрофесійними, технічними і соціальними навичками, маючи які, їм буде легше знайти гідну роботу або реалізувати себе у підприємницькій діяльності».

Денис Шевченко також нагадав, що на базі ПФК з 2013 року діє благодійний фонд «Розвиток Побужжя», який у першому півріччі 2021 року фінансував проекти з благоустрою Побузької ОТГ, в тому числі надавши допомогу школам, дитячим садам і культурним установам (ДК і ДЮТ). Зокрема, були виконані ремонти в приміщеннях і благоустрій територій. На кошти Фонду була закупленатехніка, а також придбані витратні матеріали для творчості, канцелярія, подарунки до свят і конкурсів.

Преса про нас