Офіційна інформація та новини

11.11.2016

Стипендія Solway International Для Творчих Дітей Та Молоді

Solway Investment Group в рамках програми соціальної відповідальності в 2017 році оголошує про заснування міжнародної стипендії для дітей своїх співробітників, а також студентів творчих об’єднань та навчальних закладів, яким «Solway» надає спонсорську допомогу.

Стипендію для вивчення англійської мови Solway надасть 14-17 річним фіналістам відбіркових турів – учасники яких повинні виконати творче завдання.

Приймальна комісія буде оцінювати рівень комунікативних навичок, творчий потенціал, креативність, працьовитість заявника, його зацікавленість в цій програмі, а також рівень володіння іноземною мовою.

Стипендіатам, які пройшли всі етапи відбору, випаде можливість у серпні 2017 року прийняти участь у програмі молодіжного музичного табору Міжнародного Зальцбурзького Літнього фестивалю.

Відбір стипендіатів проходить в Україні, Македонії і Гватемалі – в населених пунктах, де розташовані підприємства, що входять до групи «Solway».

Заявки на участь у творчому конкурсі приймаються в період з 10 листопада по 5 грудня 2016 року. Подробиці і правила подачі заявок можна дізнатися тут: http://solwaygroup.com/musiccamp/

Прес-релізи