Офіційна інформація та новини

20.09.2022

Solway Investment Group упроваджує власну політику щодо прав людини

Компанія зобов’язується проводити щорічну оцінку впливу на права людини і повідомляти про її результати

Solway звертає увагу на важливість виробництва та збуту продукції у відповідальний та екологічно чистий спосіб, запроваджуючи нову корпоративну політику щодо прав людини, яка визначає стандарти, принципи та основні правила, яких вона зобов’язується поважати.

Відповідно до цієї політики Solway дотримується всіх національних законів і визнаних на міжнародному рівні принципів щодо прав людини, включаючи Загальну декларацію прав людини ООН, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Міжнародну угоду про економічні, соціальні та культурні права, Європейську конвенцію з прав людини та Декларацію Міжнародної організації праці про основоположні принципи та права у сфері праці, та забезпечує їх підтримку. Нова політика “Solway” із прав людини  схвалена спеціальним Керівним Комітетом, заснованим на чітко визначеній повазі до прав людини. Окрім членів Ради правління “Solway”, до погоджувального комітету входять представники найбільших європейських покупців нікелю та міжнародні експерти з бізнесу та прав людини.

Корпоративна політика щодо прав людини представляє собою основу для того, як “Solway” планує підходити до вирішення питань у майбутньому, а також ще одним способом порівнювати її відповідність із Керівними принципами ООН із питань підприємницької діяльності в аспекті прав людини (UNGP) і ОЕСР.

Група планує проводити належну юридичну експертизу прав людини, включаючи щорічне оцінювання впливу на права людини, ухвалення стратегії з інтеграції (запобігання та/або пом’якшення) та усунення фактичних і можливих визначених ризиків негативного впливу, а також періодична звітність про те, як “Solway” визначає значні ризики впливу та керує ними.

На підтвердження зобов’язань щодо проведення щорічної оцінки впливу на права людини іта оприлюднення її результатів у майбутньому “Solway” запустила відповідний пілотний проект у Гватемалі. Компанія почала із складання карти власників прав людини, враховуючи критерії, що були вибрані відповідно до рекомендацій UNGP.

Продовжуючи введення заходів, визначених у плані запровадження стратегії ESG Групи, що був оголошений 4 червня 2022 р., “Solway” прагне продовжити формування внутрішніх процесів і операційних процедур, які приведуть компанію у відповідність із Керівними принципами ООН із питань підприємницької діяльності в аспекті прав людини та Керівництвом ОЕСР із комплексної оцінки щодо відповідальних ланцюжків постачання копалин із зон, охоплених конфліктом, та зон із високим ризиком. Це включає в себе введення відповідної процедури подання та вирішення скарг, яка дозволить окремим особам повідомляти про сумніви щодо можливої або фактичних неправомірних дій, а також інших операційних процедур, що роблять політику із прав людини ефективною.

Ця Політика із прав людини є першим вирішальним заходом і кроком у безперервному процесі “Solway” для досягнення реальних поліпшень. Наразі запроваджується нова структура корпоративного управління. На підтримку цих дій виступатимуть комунікація,  інформування та навчальні програми в межах компанії. “Solway” опублікує більш детальну інформацію про відповідні розробки протягом наступних місяців.

 

Прес-релізи