Офіційна інформація та новини

24.05.2023

Соціальну політику ПФК було вимушено скореговано

Незважаючи на простій, Побузький феронікелевий комбінат за погодженням з інвестором, міжнародною групою Solway, – продовжує виконувати соціальні зобов’язання з підтримання життєдіяльності Побузької громади.

Однак, через вимушену зупинку комбінату керівництву довелося дещо скоригувати соціальну програму, призупинивши реалізацію низки проектів із розвитку інфраструктури смт Побузьке.

Вже більше 6 місяців власник Побузького феронікелевого комбінату, швейцарська холдингова компанія Solway Investment Group Limited GmbH, фінансує як усі видатки непрацюючого підприємства, так і гуманітарні проекти для підтримки військовослужбовців та громади.

Зважаючи на те, що ТОВ «ПФК» – містоутворююче підприємство (до початку війни бюджет громади на три четвертих формувався з надходжень від ПФК) і від його діяльності залежить життєдіяльність Побузької громади, зокрема питання водопостачання, водовідведення, очищення води, функціонування соціальних та культурних об’єктів, така підтримка має велике значення не лише для підприємства, але й для громади.

«З початку російської агресії наш інвестор, міжнародна група Solway, прийняв рішення про продовження виконання взятих на себе соціальних зобов’язань. Однак за фактом обсяги соціальної діяльності лише збільшились, у тому числі за рахунок допомоги, яка надається ЗСУ», – повідомив Генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – «Також ПФК, керуючись стійкою позицією Solway щодо виконання прийнятих на себе зобов’язань, на час капітального ремонту – до настання умов для відновлення виробництва збереже робочі місця за більш ніж третиною працівників, в т.ч. мобілізованих до ЗСУ, а також продовжить забезпечувати роботу об’єктів критичної та соціальної інфраструктури Побузької громади».

Крім того, він наголосив, що від стабільної роботи підприємства залежить не лише благополуччя співробітників ПФК та їх сімей, але й працівників сотень різноманітних компаній, підприємців, які здійснювали матеріально-технічне забезпечення, надавали послуги, виконували роботи для українських компаній групи Solway.

За час повномасштабної війни 205 працівників ПФК були мобілізовані до ЗСУ, отримали підйомні при призові на військову службу та щомісячну грошову допомогу від ПФК. Solway та ПФК надають регулярну допомогу мобілізованим працівникам та багатьом іншим військовослужбовцям. Товариство підтримує волонтерський рух, забезпечує медикаментами та гуманітарною допомогою.

https://companion.ua/rosiiska-ahresiia-zmusyla-skoryhuvaty-sotsialnu-polityku-pfk/

Преса про нас