Офіційна інформація та новини

04.02.2021

Поль Солонар спрямує обдарованих дітей Кіровоградщини на шлях до слави

Один із найвпливовіших представників неокласичної музики в Україні стає зоряним послом міжнародної програми для обдарованих дітей.

В якості посла Поль Солонар візьме участь у серії майстер-класів від знаменитостей для учасників проекту, який отримав назву @creative.fellowship talent showcase і був організований міжнародною групою Solway та Зальцбургским фестивалем для талановитих дітей регіону.

Стипендіальна програма Solway Music Fellowship реалізується в Україні вже п’ятий рік. Мета проекту – використовуючи культурний обмін між учасниками програми з різних країн, навчити молодих людей таким корисним в подальшому житті навичкам, як: володіння іноземною мовою, вміння комплексно підходити до вирішення проблем, працювати в мультинаціональному середовищі, ділити проекти на завдання і процеси, успішно вести переговори.

Цього року всесвітні карантинні обмеження змусили переглянути усталену за п’ять років програму. Тому організаторами стипендії був розроблений новий, віртуальний формат, що дозволило розширити наповнення і географію проекту. Стипендія також зазнала ребрендинг і змінила назву на @creative.fellowship talent showcase. На відміну від минулих років, коли подати заявку на участь могли тільки резиденти смт Побузьке, тепер така можливість з’явилася у кожного юного мешканця Кіровоградської області у віці від 14 до 17 років (подробиці на сайті: https://solwaygroup.com/musiccamp).

Якщо ми не можемо доправити вас у Зальцбург, то ми привеземо Зальцбург до вас, – так вирішили організатори, максимально задіявши ресурси фестивалю для взаємодії з учасниками в онлайн-режимі. Стипендіатів очікують 8 місяців креативних квестів, інтерактивних пригод, віртуальних подорожей в культури різних країн, екскурсії за лаштунки, знайомства зі знаменитостями і новими друзями, та багато іншого. По закінченню програми фіналісти зможуть взяти участь у віртуальній постановці музично-танцювального шоу під керуванням артистів, які беруть участь у проведенні Зальцбурзького фестивалю. Постановка, створена онлайн в рамках @creative.fellowship talent showcase, буде показана на відкритті фестивалю в Австрії в липні. Відсутність знання англійської мови не стоятиме на заваді для потенційних стипендіатів, оскільки програма також передбачає піврічний курс англійської мови.

«Роль наставників у формуванні таланту, – мабуть, одна з найважливіших складових на шляху новачка до успіху. Проект @creative.fellowship дає унікальний шанс молодим людям створити «стартовий пакет» не тільки для кандидата в зірки, а й просто для успішної в житті людини. Я вдячний організаторам стипендії за можливість бути причетним до такого чудового проекту і виступити провідником молоді на шляху до успіху. Упевнений, що, склавши досвід і знання Зальцбурзького фестивалю, мої особисті досягнення і таланти стипендіатів, ми створимо потужний трамплін для тих, хто дійсно хоче досягти чогось у своєму житті», – прокоментував музикант своє рішення приєднатися до програми.

Композитор і піаніст Поль Солонар став одним із зіркових тренерів для учасників та єдиною зіркою з України. Дуже символічно, що сам музикант також родом із Побузького Кіровоградської області. Завдяки наполегливій праці й волі до успіху Поль Солонар зміг стати одним із найвпливовіших представників неокласичної музики в Україні.

Його музика давно відома не тільки в Україні, але і в інших країнах Європи і СНД, часто використовується в театрі і кіно. За 15 років творчої діяльності Поль встиг попрацювати з величезною кількістю артистів, серед яких – The HARDKISS, LAMA, Мачете, Green Grey, Монатік, ALLOISE, Олександр Рибак, Олег Скрипка, Наталія Могилевська та ін. У 2018 році музикант презентував дебютний сольний альбом MELANCHOLY в Мілані і Брюсселі.

5slov.com

Преса про нас