Офіційна інформація та новини

31.08.2018

Побузький феронікелевий комбінат підвищив заробітну плату на 40%

Побузький феронікелевий комбінат с 1 липня 2018 року підвищив на 40% заробітну плату своїм працівникам. Як повідомляє прес-служба підприємства, підвищення окладів проводилося диференційовано. За словами генерального директора комбінату Олега Беспалова заробітна плата збільшилася на 20% для низько кваліфікованих працівників та до 50% для фахівців високої категорії: «Це робиться для того, щоб у людей був стимул підвищувати свою кваліфікацію», – пояснив топ-менеджер.

Всього за період з січня 2017 по липень 2018 року середня заробітна плата по підприємству зросла на 30% відсотків, з 5826 до 8178 гривень відповідно.

Коментуючи новини про підвищення заробітної плати, керуючий директор Solway Investment Group (інвестор ПФК), Дан Бронштейн сказав:

«В цілому, рівень зарплат на комбінаті за останні три роки практично подвоївся. Більше того, на останній раді директорів ми прийняли рішення знову підвищити заробітну плату. Це пов’язано з тим, що в першому півріччі 2018-го ціни на нікель підросли, та незважаючи на зростання тарифів, це дозволило дещо поліпшити фінансові результати.»

Для тих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію або отримати нову спеціальність на комбінаті працює навчально-курсовий комбінат. За підсумками 2017 року фінансування на навчання персоналу склало 185,7 тис. грн. (106,1% до 2016 року), з яких на підвищення кваліфікації – 150,3 тис. грн.

Всього в 2017 році навчально-курсовий комбінат навчив новим професіям 48 чол., перепідготував 109 осіб, підвищили кваліфікацію 326 чол. В 2018 році бюджет УКК складе 307,3 тис. грн.

Крім підготовки персоналу для виробництва, комбінат взяв на себе фінансування навчання спеціалістів для потреб селища. У 2017 році на навчання у вищих навчальних закладах комбінат виділив суму 35,4 тис. грн.; На сьогоднішній день за рахунок комбінату навчаються на очній формі навчання один житель Побузького та 2 людини заочно.

«Комбінат є містоутворюючим підприємством для смт. Побужжя. Тому допомогу місцевій громаді ми розглядаємо як інвестиції в людський капітал та майбутнє селища. Сподіваюся це допоможе нашим землякам більше не шукати щастя за кордоном, а будувати своє майбутнє на рідній землі», – впевнений Олег Беспалов.

Прес-релізи