Офіційна інформація та новини

14.01.2021

Побузький феронікелевий комбінат підтвердив відповідність міжнародним стандартам бізнесу

Побузький феронікелевий комбінат пройшов сертифікаційний аудит на відповідність трьом стандартам: ISO 9001:2015 (впровадження та застосування системи менеджменту якості відповідно до вимог вищеназваного стандарту); ISO 45001:2018 (система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці за вищевказаним стандартом); ISO 14001: 2015 (система екологічного управління відповідно до вимог вищеназваного стандарту).

Про це повідомляє прес-служба комбінату.

Аудит проводився співробітниками компанії DEKRA Certification GmbH з 05.10.2020 по 07.10.2020 р.

Примітно, що ISO 45001: 2018-досить нова система сертифікації, яка передбачає запобігання виробничого травматизму і професійних захворювань, а також забезпечує наявність безпечних і здорових робочих місць.

Як зазначають на підприємстві, позитивні результати аудиту за стандартом ISO 45001: 2018 особливо актуальні в умовах пандемії COVID-19.

“Проведений аудит систем управління підтверджує нашу прихильність міжнародним стандартам, прийнятим для всіх активів групи Solway, і демонструє точне виконання Стратегії сталого розвитку”, – прокоментував результати аудиту генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – “Побузький феронікелевий комбінат, як і будь-яке металургійне виробництво, є об’єктом підвищеної небезпеки. Тому інвестори і керівництво заводу приділяють особливу увагу питанням охорони здоров’я, безпеки праці та екології. Всі процеси в компанії побудовані відповідно до вимог і норм вітчизняного законодавства в галузі охорони праці, а також відповідно до міжнародних правил».

Аудитори оцінювали організацію робочих місць, забезпечення співробітників комбінату спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту, рівень виконання заходів щодо запобігання травматизму, якість документообігу та відповідність вимогам стандарту. За результатами перевірки був відзначений високий рівень компетенції співробітників, відповідальних за охорону праці та промислову безпеку.

Ще один важливий аспект, зазначений представниками компанії-аудитора, – високий рівень взаємовідносин підприємства з усіма зацікавленими сторонами, включаючи персонал і місцеву громаду. При цьому, особлива увага аудиторів була спрямована на залученість персоналу до оцінки та мінімізації ризиків, пов’язаних з охороною здоров’я та безпеки на виробництві, а також на реалізацію екологічних програм на підприємстві.

Раніше повідомлялося, що ПФК є одним з перших підприємств в Україні, успішно пройшли аудит за принципово новими стандартами ISO.

https://golos.ua/news/pobuzhskyj-ferronykelevyj-kombynat-podtverdyl-sootvetstvye-mezhdunarodnym-standartam-byznesa

Преса про нас