Офіційна інформація та новини

26.11.2019

Побузький феронікелевий комбінат оголошує про призначення нового генерального директора

Денис Шевченко, що народився у смт Побузьке, змінив на посту генерального директора ТОВ «ПФК» Олега Беспалова, який керував комбінатом з 2014 року згідно із п’ятирічним контрактом.

Головними досягненнями Олега Беспалова за час роботи в Побужжі стали істотний прогрес в удосконаленні систем управління на ПФК, створення активної виробничого середовища і стандартизація процесів на підприємстві. Це призвело до значного зростання дисципліни виробництва і продуктивності праці, розвитку інфраструктури селища, зниження впливу на навколишнє середовище.

Завдання нового генерального директора ТОВ «ПФК» – продовжити побудову сучасного підприємства європейського типу, з огляду на світові принципи сталого розвитку.

«Олег Беспалов прийшов на ПФК з метою кардинального поліпшення культури виробництва, реалізації проектів із модернізації процесів і підвищення екологічної безпеки комбінату. Він з успіхом виконав поставлене завдання і заклав основу для подальшого підвищення операційної ефективності підприємства. Від імені Групи дякую Олегу Леонідовичу за цю роботу! Денис Шевченко має не тільки досвід роботи на ПФК, але і досвід управління більш сучасним виробничим активом Solway у Гватемалі. Він знає специфіку українського підприємства і розуміє, які вимоги пред’являє до виробництва сьогоднішня промисловість. Упевнений, що йому під силу нові амбітні завдання», – прокоментував призначення нового гендиректора Голова Правління Solway Investment Group, Дан Бронштейн.

Біографічна довідка
Шевченко Денис Вікторович народився 31 березня 1988 р. в смт Побузьке.

У 2010 році закінчив електрометалургійний факультет Національної металургійної академії України в м. Дніпро. Отримав ступінь магістра за спеціальністю «Електрометалургія сталі та феросплавів».

Трудову діяльність розпочав з металургійного цеху ТОВ «ПФК», потім працював інженером виробничо-технічного відділу. З 2012 року був направлений на феронікелеве виробництво в Центральній Америці, де пройшов шлях від начальника виробничо-технічного відділу до директора із виробництва.

У вересні 2019 року призначений на посаду Генерального директора ТОВ «ПФК».

Новини підприємства, Прес-релізи