Офіційна інформація та новини

31.12.2020

Побузький феронікелевий комбінат і БФ «Розвиток Побужжя» підтверджують прихильність принципам сталого розвитку

Зміни в адміністративному устрої регіону дозволили розширити географію реалізації соціальних програм

 

Зміна адміністративно-територіального устрою регіону і створення Побузької об’єднаної територіальної громади, яка об’єднала 6 населених пунктів Голованівського району Кіровоградської області, ставить нові виклики перед Побузьким феронікелевим комбінатом. Про це повідомив генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

«Створення Побузької ОТГ ставить перед комбінатом і Фондом «Розвиток Побужжя» нові виклики, на які ми готові відповісти. Незважаючи на додаткове навантаження, ми повинні подбати про наші дороги, про тепло та затишок у дитячих садах і школах, про якісне і доступне медичне обслуговування, про самотніх людей, інвалідів та ветеранів».

За останні три місяці поточного року Благодійний фонд «Розвиток Побужжя», створений за активної участі Побузького феронікелевого комбінату, і сам комбінат розширили географію діяльності на всю територію Побузької об’єднаної територіальної громади.

Серед наданої допомоги переважають витрати на розвиток соціальної, освітньої та медичної інфраструктури населених пунктів, які увійшли в нещодавно створену Побузьку ОТГ.  У населених пунктах Пушкове, Капитанка, Люшноватое і Сухий Ташлик за цей час були реалізовані проекти на суму більш ніж 120 тис. Грн.

У школи і дитсадки були придбані медіа-обладнання та комп’ютерна техніка; лікарня і швидка допомога забезпечені технічними засобами, серед яких – кисневий концентратор, що необхідний протягом госпіталізації пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Не залишається без уваги й адміністративний центр громади – смт Побузьке, на потреби якого було перераховано 313 тис. грн. Крім того, Побузький феронікелевий комбінат продовжує фінансувати роботу міської інфраструктури. Проведено ремонтні роботи в дитячих навчальних закладах, військкоматі, спорткомплексі. Витрати на поліпшення екології селища, зокрема, на вивезення сміття, склали 130 тис. грн.

Соціальні програми, які реалізуються комбінатом і благодійним фондом, пов’язані не тільки з інфраструктурними питаннями, але і з допомогою населенню. Так, за три місяці окремим мешканцям було надано матеріальну допомогу на суму 35 тис. грн.

Не обійшлося і без святкових поздоровлень: наприклад, в ДК Побузького, за підтримки комбінату, була організована приймальня Святого Миколая і закуплені подарунки для маленьких жителів селища.

«Сповідуючи принципи соціальної відповідальності та сталого розвитку, наш комбінат постійно надає допомогу у вирішенні різних соціальних питань місцевої громади. Це принципова політика комбінату та наших інвесторів, міжнародної групи Solway. Дотримуючись загальносвітових тенденцій, ми продовжуємо розвиватися за трьома напрямками: Environmental (екологія), Social (соціальна політика) і Governance (управління). І я вірю, що точне дотримання принципів сталого розвитку дозволить нам гідно впоратися з новими викликами», – підсумував Денис Шевченко.

Прес-релізи