Офіційна інформація та новини

22.02.2016

Побужський комбінат виплавив 200 – тисячну тонну нікелю

Побужськй феронікелевий комбінат (ПФК, Кіровоградська обл.), що входить до міжнародної групи Solway Investment Group, сьогодні, 22 лютого, зробив ювілейну плавку і випустив 200 тисячну тонну нікелю, з моменту відновлення роботи підприємства у 2003 році.

“Сьогодні ми виплавили 200 тисячну тонну нікелю в новітній історії комбінату, і ми готові рухатися далі. Грамотний персонал у нас є, потрібно, щоб не припинялися постачання нікелевої руди, вугілля і електроенергії – основних складових виробничого процесу” – прокоментував генеральний директор ПФК Олег Беспалов.

Він також підкреслив, що відновлення роботи комбінату у 2003 році, завдяки інвестиціям  швейцарської групи Solway Investment Group, дозволило створити нові робочі місця і зняти соціальну напруженість в регіоні. Крім того, співпраця з Solway дозволяє комбінату продовжувати модернізацію своїх потужностей для зниження енерговитратності виробництва.

Довідка.

Побужський феронікелевий комбінат – єдине в Україні підприємство, що виробляє в промислових масштабах феронікель з бідних окислених нікелескладових руд. Єдиним постачальником придатної сировини для переробки на ПФК є Міжнародна група Solway Investment Group.

Прес-релізи