Офіційна інформація та новини

27.03.2015

«ПФК» як приклад ефективного застосування енергозберігаючих технологій

Підвищення вартості газу підштовхує українських виробників до розвитку енергоефективних технологій та заміщення дорогого палива. За минулий рік Побузький феронікелевий комбінат скоротив споживання газу в 12 разів. Замість нього тепер використовують пиловугілля.

ОЛЕГ БЕСПАЛОВ, генеральний директор Побузького феронікелевого комбінату: “Мы начинаем потреблять газа по месяцу всего лишь порядка 450 – 500 тыс метров кубических в месяц. Говорю с гордостью, поскольку раньше было 700 – 800 тис. метров кубических в сутки”.

Зекономлені кошти виробник спрямовує, на розвиток інфраструктури прилеглого пмт. Побузького

Зекономлені кошти дозволять комбінату більше витрачати на інфраструктуру Побузького. За минулий рік на соціальну сферу міста виділили 4 мільйони гривень. Підтримка соціальної сфери смт. Побузьке, Кировоградської обл.., включає в себе забезпечення селища газом, водою, забезпечення роботи водовідвідних систем. Щомісяця виділяються кошти для проведення робіт щодо подальшого поліпшення благоустрою селищної інфраструктури. Прагнучи знизити наслідки кризи для співробітників підприємства, на ПФК в 2014 році тричі проводилась індексація заробітних плат. А центр дитячої творчості без допомоги комбінату, взагалі навряд чи зміг би існувати, каже його директор.

КОСТЯНТИН ЛІСОВЕНКО, директор Побузького центру дитячої та юнацької творчості: “В бюджет району на придбання не закладено і на ремонтні роботи ні копійки. Комбінат практично кожен місяць помогає в розмірі від 5 до 15 тисяч, наприклад, туристичне спорядження ми придбали тільки завдяки комбінату”

Для підготовки кваліфікованих кадрів, комбінат оплачує їм навчання

Більше 200 тисяч гривень виділили і на навчання молоді Побузького комбінату. Своїм майбутнім спеціалістам тут оплачують навіть навчання у профільних вишах. На організацію підвищення кваліфікації персоналу та придбання нових професій тільки в 2014 році було виділено понад 200 тис. грн.

Преса про нас