Офіційна інформація та новини

26.01.2023

ПФК та группа Solway посилюють передачу допомоги Збройним Силам України

Зусилля направлені на покращення медичного забезпечення та побутових умов військовослужбовців

Незважаючи на те, що в результаті російських ракетних ударів по енергетичній структурі країни Побузький феронікелевий комбінат з 1 листопада 2022 року призупинив виробничу діяльність, соціальна робота підприємства набирає обертів. Так, згідно з повідомленням прес-служби комбінату, обсяги фінансування потреб ЗСУ за останній час перевищили 150 тис. евро.

“В умовах безпідставної агресії Росії проти нашої країни ми не можемо залишатися байдужими до потреб наших захисників. Тому комбінат та наш інвестор, міжнародна група Solway, зосередили спільні зусилля на забезпечені військовослужбовців засобами тактичної медицини за стандартами НАТО, а також на матеріальній допомозі: спорядженні та побутових речах”, – повідомив генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

За його словами, допомога надходить декількома каналами: з одного боку, це ПФК та БФ «Розвиток Побужжя», з іншого – група Solway, яка взяла на себе фінансування закупівлі та доставки в Україну необхідних медикаментів та засобів тактичної медицини із-за кордону. Комбінат та Фонд працюють безпосередньо на місці. Так, за інформацією Дениса Шевченко, вони передали ЗСУ лише медикаментів на суму майже 7 млн. грн.

“Наша допомога не обмежується виключно медичними засобами. За рахунок комбінату та Фонду ми намагаємося покращити побутові умови військовослужбовців та рівень їх оснащення, – пояснює генеральний директор ПФК. – Саме тому в списку наданої нами допомоги можна зустріти як сучасні радіостанції, так і білизну”.

Згідно з повідомленням прес-служби комбінату, допомога ПФК та групи Solway не обмежується лише ЗСУ. Так, згідно з наданою інформацією, комбінат також допомагає правоохоронним органам регіону та територіальній обороні.

https://companion.ua/pfk-ta-hruppa-solway-posyliuiut-peredachu-dopomohy-zbroinym-sylam-ukrainy/

Преса про нас