Офіційна інформація та новини

06.06.2023

ПФК продовжує підтримувати молодь громади

Зупинка металургійного виробництва не стала перешкодою в соціальній роботі комбінату.

Вихованці гуртка «Юний турист» захистили проект по встановленню скелелазної стінки в Будинку юнацкої творчості смт. Побузьке та отримали грант на його реалізацію  та відкриття молодіжного центру від молодіжної програми UPSHIFT, яка реалізовується в Кіровоградські області Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «СЦК „Задзеркалля “». Умови гранту передбачають безпосередню реалізацію проекту але не враховують супутні витрати: будівництво, ремонт, тощо.

Побузький феронікелевий комбінат керуючись стійкою позицією інвестора підприємства міжнародної групи Solway, щодо виконання прийнятих на себе зобов’язань, які ґрунтуються на принципах сталого розвитку, надав допомогу в будівництві скелелазної стінки для Будинку юнацької творчості та ремонту і безоплатній оренді приміщення селищного Будинку культури буде розміщено молодіжний центр.

«Побузький феронікелевий комбінат, послідовно виконує взяті на себе соціальні зобов’язання перед громадою». – пояснив генеральний директор ПФК Денис Шевченко. «Одним з напрямків нашої роботи – підтримка та розвиток творчого потенціалу нашої молоді. Тому комбінат в надалі буде підтримувати наших дітей. Це свого роду наші інвестиції у майбутнє України». -заключив топ-менеджер ПФК.

UPSHIFT Україна – глобальна програма ЮНІСЕФ для молоді віком від 15 до 24 років, в якій особлива увага приділяється найбільш уразливій молоді. Це Інноваційна програма для підлітків та молоді, що допомагає перетворити ідеї на дієві проекти.

Беручи участь у цій програмі, молоді люди розвивають життєві навички для виявлення та вирішення соціальних проблем, використовуючи як елементи навчання, так і можливість спільної роботи у сприятливому середовищі. Учасники розвивають навички та компетенції в галузі соціальних інновацій, набувають досвіду у розвитку своїх ідей від концептуалізації до реалізації. Крім того, програма надає молодим людям підтримку та керівництво у процесі реалізації власних бізнес-ідей.

 

Прес-релізи