Офіційна інформація та новини

07.11.2018

ПФК ПРИЗВЕДЕ РІВЕНЬ ВИКИДІВ ДО НОРМАТИВІВ ЄС

Побузький феронікелевий комбінат почав монтаж третього ступеня газоочистки для трубчастих обертових печей (ТВП) №1 та № 2. Про це журналістам повідомив сьогодні гендиректор підприємства Олег Беспалов, передає кореспондент Мінпрому.

За його словами даний проект було розпочато в 2016 році. У його рамках до теперішнього часу освоєно 1,8 млн дол. У тому числі 600 тис. дол. у 2017 році і 1,2 млн дол. – у поточному.

Повна реалізація проекту планується протягом наступних 2-3 років. Його загальна вартість складе 6,4 млн дол.

“Зараз ми зробили врізку в загальний колектор газоходу від усіх ТВП. На сьогодні ми пройшли точку неповернення в даному проекті. Починаємо саме будівництво газоочистки”, – сказав О. Беспалов.

Він уточнив, що завдяки зробленій врізці подальші роботи будуть проводиться без зупинки основного обладнання. Після реалізації проекту на підприємстві буде здійснюватися уловлювання 99,9% всіх шкідливих викидів в атмосферу, а їх кількість знизиться до 20 мг / м куб.

“Це буде відповідати нормативам ЄС. Українські норми дозволяють викиди до 50 мг/куб. м, але ми вирішили, щоб потім не переробляти, відразу все зробити по євростандарту”, – сказав він.

ПФК надає послуги з переробки давальницької нікелевої сировини, виробляє феронікель, твердий електропічний та гранульований шлак. Інвестором ПФК є компанія Solway Investment Group.

Джерело: minprom.ua

Преса про нас