Офіційна інформація та новини

24.06.2023

ПФК надає підтримку волонтерам, що допомагають ЗСУ

Матеріальна допомога підприємства сприяє забезпеченню спорядженням військових частин України.

Ініціатива мешканців смт. Побузьке, по виготовленню спорядження для наших військових, знайшла підтримку з боку Побузького феронікелевого комбінату, який являється містоутворюючим підприємством для громади.

Так завдяки побугчанці Анні Демченко в селищі налагоджено виробництво маскувальних сіток для збройних сил. Завдяки зусиллям та фінансовій допомозі небайдужих членів громади вже було виготовлено та передано військовим 20 сіток.

Завдяки матеріальній допомозі ПФК для майстерні було закуплено 1160 кв.м. матеріалу для виготовлення маскувальних сіток. В першу чергу вироблені укриття відправляються в підрозділи де служать мешканці Побузької громади.

«З першого дня війни наше підприємство та його власник міжнародна група Solway прийняли рішення про надання допомоги нашим Збройним силам. Це і фінансова підтримка наших хлопців в діючій армії, комплектування медичних аптечок та вироблення спорядження для армії. Ми підтримуємо тісні зв’язки з місцевою громадою і сприяємо реалізації ініціативи небайдужих співгромадян, бо розуміємо, що разом ми переможемо.» – прокоментував генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

Прес-релізи