Офіційна інформація та новини

09.10.2019

Офіційна заява адміністрації Побузького Феронікелевого Комбінату у зв’язку з інцидентом 06.10.2019

У п’ятницю, 4.10.2019, на Побузькому Феронікелевому Комбінаті була зафіксована надзвичайна пригода, в результаті якої робітник отримав сильні термічні опіки через спецодяг. До прибуття машини швидкої допомоги, робітники пункту охорони здоров’я на заводі надали потерпілому першу допомогу.

Потерпілого було перевезено в районну лікарню, де йому надавали професійну медичну допомогу в реанімаційному відділенні. Внаслідок великого обсягу опіків він помер вранці 06.10.19.

Розслідування даного нещасного випадку організовано відповідно до вимог законодавства України. Своєчасно проінформовані всі інстанції. З 07.10.19 розпочала роботу державна комісія.

Керівництво та колектив ПФК висловлюють найглибші співчуття близьким загиблого. Родині потерпілого надається вся необхідна організаційна та матеріальна допомога.

Як і будь-яке інше металургійне підприємство, Побузький феронікелевий комбінат є виробництвом підвищеної небезпеки. Керівництво заводу приділяє особливу увагу питанням охорони здоров’я та безпеки праці. Усі процеси компанії побудовані відповідно до державних норм, правил та вимог законодавства України в галузі виробничої безпеки, здоров’я і охорони праці. У 2019 року ПФК успішно пройшов міжнародну сертифікацію за стандартами ISO 45001:2018 (міжнародний стандарт показників охорони здоров’я та безпеки праці).

Прес-релізи