Офіційна інформація та новини

25.01.2021

Інвестор ПФК шукає молоді таланти на Кіровоградщині

На п’ятий рік існування стипендіальної програми для талановитих підлітків швейцарська Solway Investment Group вперше розгляне кандидатів з усієї Кіровоградської області.

В рамках співпраці з найбільшим в Європі щорічним фестивалем опери, який ось уже 100 років проходить в австрійському Зальцбурзі, з 2017 року швейцарський інвестор ПФК проводить набір юних талантів від 14 до 17 років на освітню стипендію. Суть проекту полягає в тому, щоб, завдяки культурному обміну між учасниками програми з різних країн, ці хлопці й дівчата змогли отримати такі корисні навички: володіння іноземною мовою, вміння комплексно підходити до вирішення проблем, робота в мультинаціональної середовищі, розподіл проектів на завдання і процеси, успішне ведення переговорів і, як наслідок, спільне створення твору мистецтва, гідного для демонстрації широкій публіці.

Раніше організатори програми розглядали виключно кандидатів із сімей працівників Побузького феронікелевого комбінату, що належить інвестору, а також вихованців культурно-освітніх установ зі смт Побузьке Кіровоградської області. У 2021 році, з огляду на реалії пандемії, проект, який після ребрендингу отримав назву @creative.fellowship talent showcase, буде проходити в абсолютно новому, віртуальному форматі, що дозволило розширити територіальне охоплення і приймати заявки від обдарованих жителів усього регіону. Технічно проект заснований на інтеграції таких комунікаційних механізмів, як Zoom, WhatsApp, Miro та Notion, з використанням додаткових можливостей соціальних мереж Instagram і TikTok.

Щоб взяти участь у відборі на стипендію, необхідно до 8 лютого 2021 року заповнити заявку на сайті програми та надати відео-підтвердження свого таланту. Відібраних кандидатів очікують 8 місяців креативних квестів, інтерактивних пригод, віртуальних подорожей у культури різних країн, екскурсії за лаштунки, знайомства зі знаменитостями і новими друзями, і багато іншого. По закінченню програми фіналісти зможуть взяти участь у віртуальній постановці музично-танцювального шоу під керуванням артистів, які беруть участь у проведенні Зальцбурзького фестивалю. Створена онлайн в рамках @creative.fellowship talent showcase постановка буде показана на відкритті фестивалю в Австрії в липні. Відсутність знання англійської мови не стоятиме на заваді для потенційних стипендіатів, оскільки програма також передбачає піврічний курс англійської мови.

«Стипендія для талановитої молоді є частиною ESG*-плану інвестора в галузі освіти. Разом із курсами підвищення кваліфікації, кар’єрними тренінгами та іншими можливостями професійної освіти для наших співробітників, ми пропонуємо хлопцям та дівчатам, які проживають в Кіровоградському регіоні і об’єднані спільними інтересами в галузі мистецтва, в навчальній ігровій формі, завдяки міжкультурному обміну, оволодіти навичками, які в подальшому дадуть їм перевагу для пошуку роботи або розвитку власного бізнесу. Чим краще і різноманітніше буде освічена наша молодь, тим краще буде розвиватися як регіон в цілому, так і розташовані в ньому бізнеси, в тому числі, і наш», – прокоментував ініціативу генеральний директор ПФК Денис Шевченко.

Дізнатися всі подробиці проекту і подати заявку на участь можна на сайті проекту https://solwaygroup.com/musiccamp

*ESG (Environment, Social, Governance) – навколишнє середовище, соціальні проекти, внутрішні корпоративні відносини

Прес-релізи