Офіційна інформація та новини

22.05.2020

Генеральний Директор Побузького феронікелевого комбінату: «Карантин – не привід відмовлятися від соціальних зобов’язань»

У кризових умовах комбінат продовжує реалізацію соціальних програм

 

Пом’якшення карантинних заходів в Україні має сприяти не тільки поліпшенню економічної ситуації у країні, а й реалізації соціальних зобов’язань, взятих на себе представниками бізнесу. Про це заявив Генеральний Директор Побузького феронікелевого комбінату Денис Шевченко, коментуючи послаблення карантину: «Відновлення економіки та повернення рентабельності підприємств не повинні заважати реалізації тих соціальних зобов’язань, які були прийняті соціально відповідальним бізнесом. Наслідки пандемії відчули на собі всі без винятку, проте найбільш сильного удару було завдано соціально незахищеним верствам населення. Тому надання їм допомоги повинно стати одним із завдань як уряду, так і соціально відповідальних бізнесменів».

За даними прес-служби підприємства, комбінат надає допомогу соціальній інфраструктурі смт Побузьке і його мешканцям. Так, за підсумками 2019 року, загальні витрати на підтримку соціальної інфраструктури селища склали 4,4 млн. грн., а створений за участі комбінату благодійний фонд «Розвиток Побужжя» надав допомогу жителям селища на суму понад 600 тис. грн.

Під час карантину підприємство надало допомогу працівникам швидкої допомоги регіону, надавши їм засоби захисту та дезінфекції. Селищна лікарня була забезпечена всіма необхідними засобами; постійно поповнюються витратні матеріали, зокрема, миючі засоби. Крім того, на кошти комбінату був придбаний електронний прилад для вимірювання температури.

Крім інвестицій в освітню сферу та охорону здоров’я, комбінат надає допомогу у підтримці порядку на території смт Побузьке. Зокрема, щомісячні витрати на вивезення побутового сміття становлять 60 тис. грн.

Необхідно відзначити, що в порядку спонсорської допомоги комбінат профінансував ремонт поліцейської дільниці селища на суму 36 тис. грн.

У прес-службі ПФК звертають увагу, що на сьогоднішній день в смт Побузьке не зареєстровано жодного випадку захворювання COVID-19. Проте, на комбінаті зберігаються карантинні заходи, витрати на які склали близько 200 тис. грн.

У 2020 році, без урахування карантинних заходів, заплановане фінансування в 1 півріччі має скласти 3,3 млн. грн. і 6,5 млн. грн. на рік.

https://enovosty.com/uk/news_economy-ukr/full/2205-generalnij-direktor-pobuzkogo-feronikelevogo-kombinatu-karantin-ne-privid-vidmovlyatisya-vid-socialnix-zobovyazan

Преса про нас