Офіційна інформація та новини

05.10.2020

Фінансування соціальних програм Побузьким феронікелевим комбінатом склало більше 2,2 млн. грн.

На комбінаті підвели підсумки соціальної роботи за 9 місяців 2020 року

 

За повідомленням прес-служби підприємства, за 9 місяців 2020 року Побузький феронікелевий комбінат надав фінансову допомогу соціальним заходам на суму понад 2,2 млн. грн. «Виступаючи містоутворюючим підприємством смт Побузьке, ПФК постійно працює над розвитком інфраструктури селища, надаючи фінансову та матеріальну допомогу як медичним, освітнім і спортивним закладам, так і окремим громадянам, через Благодійний фонд “Розвиток Побужжя”»,  – йдеться в повідомленні.

Протягом усього карантинного періоду підприємство надавало допомогу медикам селищної лікарні і працівникам швидкої допомоги регіону, надаючи їм засоби захисту та дезінфекції. Селищна лікарня повністю забезпечена необхідними медичними та матеріальними засобами. За активної участі ПФК постійно поповнюються витратні матеріали. Також на кошти комбінату був придбаний електронний прилад для вимірювання температури.
Як уточнили у прес-службі ПФК, на сьогоднішній день в смт Побузьке не зареєстровано жодного випадку захворювання COVID-19. Незважаючи на це, комбінат підтримує карантинні заходи, безпосередні витрати на які перевищили 200 тис. грн.

«Сповідуючи принципи соціальної відповідальності та сталого розвитку, наш комбінат постійно надає допомогу у вирішенні різних соціальних питань як нашого селища, так і окремо взятих мешканців. Це принципова політика комбінату і наших інвесторів, – міжнародної групи Solway», – цитують у прес-службі генерального директора ПФК Дениса Шевченка. – «За 9 місяців цього року на дані цілі комбінат вже виділив 2,2 млн. грн. Серед наших пріоритетів – забезпечення нормальної роботи і розвитку об’єктів соціальної інфраструктури смт Побузьке, а також реалізація ряду освітніх програм у регіоні».

 

Так, ПФК взяв участь у реалізації проекту із реконструкції загальноосвітньої школи I-III ступенів Побузької селищної ради. Проект реалізується згідно з державною програмою «Спроможна школа для кращих результатів», на умовах співфінансування. На ці цілі комбінатом було виділено 1,3 млн. грн.

Уже не перший рік на ПФК діє програма як із підвищення кваліфікації співробітників, так і з придбання охочими нових професій. Згідно з інформацією прес-служби, вже за перше півріччя 2020 року 51 особа отримала освіту в навчально-курсовому комбінаті за новими професіями та 33 особи отримали другу професію. Ще 73 людини підвищили кваліфікацію. 5 співробітників навчаються в вузах: на денній формі навчання – 1 людина, на заочній – 4 людини.

Восени 2020 року ПФК запустив інтерактивний проект під назвою «ПІЧ». Головна мета проекту – в доступній і захоплюючій формі познайомити підлітків з можливостями, які відкриває гірничодобувна індустрія молодому поколінню, а в ідеалі – підвищити кількість бажаючих, які в майбутньому оберуть технічні або профільні дисципліни.

 

Крім цього, з 2016 року в Побузькому реалізується програма із надання міжнародної стипендії «Solway Music Fellowship» для дітей працівників, а також для студентів творчих об’єднань та навчальних закладів, яким Solway надає спонсорську допомогу. Програма стипендії спрямована на інтеграцію молодих творчих людей із місцевих громад в сучасне життя завдяки вивченню англійської мови, пізнанню мистецтва і світових культурних традицій. Фіналісти стипендії беруть участь у різних заходах, організованих в рамках міжнародного оперного фестивалю в Зальцбурзі.

Окрім інвестицій в освітню сферу та охорону здоров’я, комбінат постійно надає допомогу селищній раді в питаннях благоустрою. Серед таких заходів – вивезення побутового сміття, щомісячні витрати на який складають 60 тис. грн. Крім того, в порядку спонсорської допомоги комбінат профінансував ремонт поліцейської дільниці селища на суму 36 тис. грн.

Створений за активної участі ПФК і відповідно до законодавства України Благодійний фонд «Розвиток Побужжя» надає допомогу окремим жителям смт Побузьке. За підсумками 2019 року фондом було надано допомогу на суму 0,6 млн. грн.

http://kontrakty.ua/article/163495

 

Преса про нас