Офіційна інформація та новини

25.07.2020

День металурга онлайн або свято в умовах карантину.

Через пандемію COVID-19 святкові заходи на Побузькому феронікелевому комбінаті проводилися з широким використанням IT-технологій.

Цього року святкування Дня металурга в смт. Побузьке, де розташований Побузький феронікелевий комбінат, вперше в історії відбулося з широким використанням цифрових технологій, що практично повністю виключило масові зібрання та безпосереднє спілкування учасників. Через пандемію COVID-19 і пов’язаним з цим карантинному, довелося відмовитися від багатьох традиційних заходів

Вимушена відмова від проведення масових заходів призвела до того, що керівництво комбінату і жителі селища були змушені більш широко використовувати цифрові технології. Спеціально до свята був знятий відеоролик з привітаннями Генерального директора ПФК Дениса Шевченка для жителів селища, третина з яких мають почесне звання Металурга: “кожен третій житель селища – це Металург. І це не тільки люди, які працюють в цехах, а також лаборанти, інженери, водії, юристи. Багато хто працює на комбінаті вже не перше покоління. Ми прагнемо до того, щоб кожен Металург, кожен житель Побузького мав гідне життя, з чіткими перспективами і мирним небом над головою».

У форматі відеотрансляції пройшли вшанування металургів, а в соціальних мережах комбінату майже два тижні на честь свята транслювалися виступи творчих колективів селища минулих років.

Побузький феронікелевий комбінат був змушений відкласти традиційний концерт за участю представників вітчизняного шоу-бізнесу на невизначений термін. А, разом з трансляцією виступу творчого колективу ДК «Металург» у святковий день, охочі могли взяти участь у культурно-спортивних заходах на базі відпочинку підприємства. Єдина умова-дотримання всіх вимог карантинних заходів. Тим більше, що досвід їх дотримання у жителів селища вже є.

Незважаючи на те, що під час карантину комбінат продовжував роботу, завдяки посиленню карантинних вимог на Побузькому феронікелевому комбінаті та в смт. Побузькому не зафіксовано жодного випадку захворювань COVID-19.

Прес-релізи