Офіційна інформація та новини

26.12.2014

Зростання середньої заробітної плати на «ПФК» в 2014 склало майже 20%

Зростання заробітних плат на підприємстві відбулося в рамках програми соціальних зобов’язань, що реалізуються комбінатом, як найбільшим роботодавцем Голованівського району Кіровоградської області. Всього на підприємстві зайнято близько 35% населення смт. Побузьке. Згідно з повідомленням ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» на підприємстві проведена чергова індексація заробітних плат робітників.

Це третє за рахунком підвищення заробітних плат з початку 2014 року. Попередні два підвищення проводилися у квітні 2014 року – на 7% і в липні на 5%. У листопаді заробітна плата знову збільшилася на 5%. Завдяки цьому середня заробітна плата на підприємстві за підсумками 9 місяців 2014 року склала 4490 грн. «Незважаючи на кризову ситуацію в країні, зростання заробітної плати тільки за 9 міс. 2014 рік склало 17% порівняно з 7,3% за аналогічний період минулого року», – йдеться в повідомленні компанії.

Щорічно витрати комбінату на утримання соціальної сфери, розвиток міської інфраструктури та благодійну допомогу становлять 5 млн. грн. Не дивлячись на те, що комбінат в останні місяці показує негативну економіку у зв’язку зі збільшенням вартості і перебоями в постачанні електроенергії, підприємство продовжує дотримуватися програми соціальної політики, спрямованої на розвиток смт. Побузьке. Подальша реалізація програми залежить не тільки від політичної та економічної ситуації в країні, але і від продовження Меморандуму про постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Преса про нас ,