Офіційна інформація та новини

02.08.2022

В умовах військової агресії ПФК продовжує виконувати взяті на себе соціальні зобов’язання

Протягом військової агресії проти України Побузький феронікелевий комбінат продовжує виконувати взяті на себе соціальні зобов’язання, незважаючи на військові дії, які проходять майже в 200 км від комбінату і вносять певні корективи в господарську діяльність підприємства.

«З початком війни комбінат зіткнувся з ускладненням логістики. Блокування морських портів агресором, через які комбінат отримував необхідну сировину, призвело до того, що виробничі потужності ПФК не працюють на повну потужність», – пояснив генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – «Додаткових проблем додає і викликані агресією Росії проти України глобальний економічний спад та енергетична криза, які вплинули на запит на готову продукцію комбінату на європейському ринку». Тому, за його словами, ПФК вимушений балансувати на межі зупинки печей.

Певну надію на комбінаті пов’язують із початком експорту зерна морським шляхом, що дозволить деяким чином перерозподілити вантажні потоки. Проте, незважаючи на складнощі, керівництво ПФК і його інвестори, міжнародна група Solway, продовжують проводити активну соціальну політику.

«Ми розуміємо всю відповідальність перед Побузькою громадою та смт Побузьке, де наш комбінат є містоутворюючим підприємством, а більшість мешканців працює на комбінаті», – продовжив пояснення Денис Шевченко. – «Тому, незважаючи на неповне завантаження комбінату, заробітна плата виплачується в повному обсязі, а соціальні програми комбінату навіть розширились за рахунок допомоги ЗСУ та тимчасово переміщеним особам».

На комбінаті нагадують, що протягом майже двадцяти років діяльність Побузького феронікелевого комбінату базується на засадах стратегії сталого розвитку. За ці роки на підприємстві побудували і розгорнули відповідну інфраструктуру соціальної допомоги місцевій громаді, яка навіть в цей тяжкий для країни і підприємства час доказує високу ефективність і життєздатність.

Новини підприємства, Преса про нас