Офіційна інформація та новини

01.12.2017

У побузьких школярів знову з’явиться шанс представити Україну на міжнародному оперному фестивалі в Зальцбурзі.

Інвестор Побузького Феронікелевого комбінату Solway Investment Group оголосив про початок прийому заявок на міжнародну стипендію для обдарованих дітей Solway Music Camp Fellowship. Програма проводиться в трьох країнах – Україні, Гватемалі та Македонії.

З 1 по 20 грудня 2017 року молоді таланти віком від 14 до 17 років, чиї батьки є співробітниками ПФК, а також студенти культурних установ, що отримують фінансову допомогу від підприємства, зможуть подати заявку на участь у відбірковому турі стипендії. Подати заявку зможуть учні музичних та хореографічних шкіл, театральних студій та майстерень образотворчого мистецтва. Щоб взяти участь у відборі, молоді люди повинні будуть записати відеоролик, в якому продемонструють свої таланти, а також пояснять, що саме вони очікують від поїздки в міжнародний молодіжний табір в Австрії. Приймаючи рішення про те, хто з кандидатів перейде в наступний тур відбору, жюрі, що складається з представників Зальцбурзького оперного фестивалю, організаторів молодіжних музичних таборів і голови ради директорів Solway Investment Group, буде звертати увагу на креативність ролика, комунікаційні та творчі навички кандидата та його мотивацію для участі в програмі. Всього на першому етапі буде відібрано 15 претендентів, яким буде запропоновано за рахунок організатора пройти 8-місячний курс англійської мови. Для успішного закінчення курсу стипендіати повинні будуть записати ролик-презентацію англійською мовою. Після оцінки роликів-презентацій двом найбільш старанним та креативним учасникам програми буде запропоновано представити Україну в міжнародному музичному таборі, який пройде в рамках Зальцбурзького фестивалю з 5 по 12 серпня 2018 року.

У минулому році стипендіатами Solway Music Camp Fellowship від України стали юні жителі Побузького Карина Ципояз та Владислав Бондаренко. Цього року ініціативу Solway Investment Group підтримала відома Українсько-Американська оперна співачка, випускниця побузької музичної школи,  а нині артистка “Carnegie Hall Corporation” – Ганна Голодинська. У своєму зверненні до молодих земляків, оперна діва закликала майбутніх стипендіатів не боятися проявляти себе, брати участь у прослуховуваннях та використовувати усі шанси, які дає їм доля на довгому шляху до творчого успіху.

Прес-релізи