Офіційна інформація та новини

12.11.2019

Тендер з виготовлення і постачання на підприємство двох комплектів( один комплект з арматурною частиною, другий комплект без арматурної частини) вогнетривів для футерування «основного конвертера»

ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» оголошує про початок проведення тендеру з виготовлення і постачання на підприємство двох комплектів( один комплект з арматурною частиною, другий комплект без арматурної частини) вогнетривів для футерування «основного конвертера» (згідно технічного завдання), а також супутніх матеріалів для обслуговування вогнетривкого футерування конвертера, а саме ремонтної маси та торкрет маси.Кількість ремонтної масси на один комплект футерування-3 тони, кількість торкрет маси на один комплект футерування 20 тонн.

Технічне завдання додається.

Пропонуємо направляти на нашу електронну адресу pfk.omto@gmail.com та ferronickel@ymail.com Ваші техніко-комерційні пропозиції та проекти. Комерційна пропозиція повинна містити: вартість виробів, умови оплати,умови поставки на підприємство, термін виготовлення, гарантійні зобов’язання. Контактні телефони: 0522-36-62-43 та 0522-36-62-28.

В.о.головного інженера Мусатов М.М.

Начальник ВМТЗ Одажук Г.І.

Тендери