Офіційна інформація та новини

17.11.2020

Співробітники ПФК були обрані до органів місцевої влади

На підприємстві вважають, що це стало можливим завдяки соціальній та кадровій політиці підприємства

За підсумками місцевих виборів, відразу кілька співробітників Побузького феронікелевого комбінату отримали підтримку місцевої громади для представництва у владних структурах регіону. Серед них-голова Побузької об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Купренюк, який раніше обіймав посаду заступника начальника управління з загальних питань ПФК.

Як зазначають на комбінаті, В’ячеслава можна повною мірою назвати його вихованцем. Почавши роботу з посади зварника в 2006 році, він пройшов шлях від простого робітника до одного з керівників підприємства. Завдяки проведеній на комбінаті кадровій політиці, новий голова Побузької ОТГ отримав можливість отримати вищу освіту і нові компетенції, а також придбати безцінний досвід роботи на інших підприємствах міжнародної групи Solway. Так, з 2014 по 2020 роки, В’ячеслав працював інженером з ремонту та обслуговування електричного і механічного обладнання в Гватемалі. Після повернення в Побузьке він вів активну діяльність з реалізації соціальної політики комбінату.

“Я хочу позитивних змін для громади, в якій я живу і де ростуть мої діти. За родом своєї діяльності я знайомий з усіма “больовими” точками громади і готовий докласти всіх своїх зусиль для їх вирішення”, – заявив новообраний селищний голова.

«На комбінаті вже не перший рік діє програма з підготовки та підвищення кваліфікації співробітників комбінату. Вона включає в себе не тільки підготовку за робітничими спеціальностями, а й надає допомогу бажаючим отримати вищу освіту. У цьому випадку комбінат бере на себе фінансову підтримку, аж до виплати стипендії», – розповів генеральний директор ПФК Денис Шевченко, також обраний депутатом обласної ради Кіровоградської області. – “Всього за 9 міс. 2020 р. НАВЧАЛЬНО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТ навчив новим професіям 65 співробітників і перепідготовив 44 чол. 123 працівники змогли підвищити кваліфікацію. В даний час 13 осіб навчаються у вузах: 3 співробітника – на денній формі навчання, і 10 – на заочній. Я не виключаю, що хтось із них з часом також представлятиме комбінат і місцеву громаду Побузького в органах влади регіону і країни».

На переконання генерального директора ПФК, підсумки місцевих виборів у Побузькому стали, з одного боку, позитивним визнанням зусиль комбінату з розвитку соціальної структури регіону, а з іншого, вони ставлять перед підприємством і його представниками у владі нові виклики, вирішенню яких ПФК докладе всіх зусиль: «Комбінат має необхідні ресурси та розуміння відповідальності перед місцевою громадою. У той же час робота місцевої влади і використання бюджету селища повинні бути прозорими і грунтуватися на повній довірі. Обрання нашого співробітника головою Побузької ОТГ додасть новий позитивний імпульс у наших відносинах з місцевою громадою».

Прес-релізи