Офіційна інформація та новини

29.09.2020

Побузький феронікелевий комбінат прийняв участь у реконструкції школи в смт Побузьке

Реалізація проекту відбувається на умовах співфінансування з органами місцевої влади

Побузький феронікелевий комбінат взяв участь у реалізації проекту з реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Побузької селищної ради. Проект реалізується в рамках державної програми «Спроможна школа для кращих результатів», на умовах співфінансування. На ці цілі комбінатом було виділено 1,3 млн. грн.

«Протягом багатьох років наше підприємство постійно надає різну допомогу селищній раді смт Побузьке, – як у підтримці та розвитку інфраструктури селища, так і у вигляді фінансової та матеріально-технічної допомоги культурним, медичним та освітнім установам. За 9 місяців цього року комбінат вже виділив 2,2 млн. грн.», – розповідає генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – «Це принципова політика комбінату та наших інвесторів, міжнародної групи Solway, яка заснована на принципах соціальної відповідальності».

Не дивлячись на те, що ПФК є одним з найбільших платників податку в регіоні (за підсумками першого півріччя 2020 року сума відчислень у бюджет склала 62 млн. грн.), комбінат регулярно надає підтримку медичним закладам, школам та дитячим садкам селища.

Прес-релізи