Офіційна інформація та новини

10.10.2019

Побузький феронікелевий комбінат продовжує удосконалення інтегрованої системи менеджменту за стандартами ISO

Побузький феронікелевий комбінат продовжує удосконалення інтегрованої системи менеджменту за стандартами ISO

На сьогоднішній день підприємство підтвердило відповідність трьом міжнародним стандартам.

В даний час інтегрована система менеджменту (ІСМ) ПФК включає в себе: систему менеджменту якості за стандартом ISO 9001:2015, систему екологічного менеджменту за ISO 14001:2015, систему менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018.

Варто зазначити, що ISO 45001:2018 – принципово нова система сертифікації, спрямована на запобігання виробничого травматизму і професійних захворювань, а також на забезпечення безпечних і здорових робочих місць. ПФК є одним із перших підприємств в Україні, які успішно пройшли аудит за даними стандартами.

«Це наступний крок у приведенні систем управління українським виробництвом до міжнародних стандартів, прийнятим для всіх активів групи Solway, і частина стратегії сталого розвитку ПФК», – повідомила прес-служба ПФК у відповідь на відповідний запит ЗМІ. – «Побузький феронікелевий комбінат, як і будь-яке інше металургійне підприємство, є об’єктом підвищеної небезпеки. Інвестори і керівництво заводу приділяють особливу увагу питанням охорони здоров’я, безпеки праці та екології. Всі процеси в компанії побудовані відповідно до вимог і норм законодавства України в галузі охорони праці», – підкреслюють у прес-службі комбінату.

Експерти оцінювали організацію робочих місць, забезпечення працівників комбінату спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту, рівень проведення заходів щодо запобігання травматизму, якість документообігу та відповідність вимогам стандарту. Аудитори відзначили високий рівень компетенції співробітників, відповідальних за охорону праці та промислову безпеку.

Раніше проводилася сертифікація ПФК за екологічними стандартами ISO 14001:2015 та ISO 9001:2015.

Аудитори перевірили виконання вимог стандартів, дотримання технології виробництва продукції, управління документацією, компетентність співробітників, порядок постановки цілей у сфері якості та їх виконання, а також реалізацію принципів ризик-менеджменту.

За інформацією прес-служби комбінату, проведення наступних аудитів заплановане на 2020-2021 рр.

Дело.юа

Преса про нас