Офіційна інформація та новини

27.05.2018

ПФК приступив до впровадження газоочисного обладнання, що досі не має аналогів в Україні.

Завдяки новій технології кількість викидів в атмосферу буде на рівні не більше 20 мг/нм3.

Реконструкція газоочисних споруд проводиться ПФК у рамках природоохоронної програми комбінату, яка спрямована на скорочення викидів та підвищення ефективності переробки відходів виробництва. Сертифікат відповідності системи екологічного менеджменту у відповідності з міжнародними стандартами ISO 14000, оновлений ПФК у 2017 році, вимагає послідовного поліпшення екологічної ситуації на підприємстві в області природоохоронної діяльності.

Проект реконструкції 3–го ступеню для очищення газів на чотирьох трубчастих обертових печах був розроблений спільно з проектною організацією ТОВ «НДПІ АІК-ЕКО» та спрямований на ефективну очистку викидів димових газів та зниження нормативних показників щодо викидів твердих речовин в атмосферу у відповідності з міжнародними стандартами.

В рамках проекту буде змонтовано нове технологічне обладнання, що складається з 8-ми циклофильтрів продуктивністю 60 тис. м3/год з комплектом обладнання для роботи, а також двох димососів (лівого обертання) продуктивністю 240 тис. м3 год кожний. Закінчення реалізації проекту заплановано на 2019 рік, а сума інвестицій складе $6,4 млн.

Зі слів Олега Беспалова, на вибір даної технології вплинули такі переваги над традиційними технологіями, як ефективна робота при попаданні краплинної вологи та дрібнодисперсного пилу, запатентована високоефективна система регенерації рукавів, досконала конструкція фільтра (відсутність мертвих зон), ефективна система імпульсної регенерації (дозволяє знижувати витрату енергоносіїв), конструктивні особливості циклофильтру, які дають можливість максимально ефективно розподіляти газові потоки, надійна та проста в експлуатації система управління фільтром, а також зручність монтажу та технічного обслуговування фільтра, заміни рукавів.

«Побузький феронікелевий комбінат послідовно впроваджує політику зниження навантаження на навколишнє середовище. З цією метою підприємство прагне впроваджувати у себе найновітніші розробки в сфері захисту навколишнього середовища, що підтверджується обсягом вкладених коштів. На сьогоднішній день загальна сума капітальних інвестицій склала більше ніж $23 млн.», – підкреслив генеральний директор ПФК Олег Беспалов.

Про те, що підприємство у своїй роботі успішно впроваджує та дотримується міжнародних стандартів, говорить той факт, що ПФК нещодавно пройшов повторну сертифікацію на відповідність міжнародним сертифікатам: ISO 9001 та 14000, ISO 45001, OHSAS 18001, ISO 206000.

Джерело: eizvestia.com

Преса про нас