Офіційна інформація та новини

02.03.2017

ПФК оголосив перші результати реалізації стратегії сталого розвитку

Зусилля власника підприємства – групи Solway – принесли позитивний результат для селища в Кіровоградській області Побузький феронікелевий комбінат (ПФК) оголосив перші результати реалізації стратегії сталого розвитку.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства. Зокрема, наголошується, що зусилля власника підприємства, міжнародної інвестиційної групи Solway, спрямовані на реалізацію прийнятої стратегії, принесли позитивний результат для селища в Кіровоградській області, де ПФК є містоутворюючим підприємством.

У прес-службі підкреслюють, що підтвердженням позитивних змін у житті селища є поліпшення демографічної ситуації у смт. Побужжя. За даними підприємства, на 8600 населення селища, чисельність якого значно зросла за останні 10 років (6 649 осіб у 2006 р.), доводиться 2500 пенсіонерів та 1100 дітей молодшого та шкільного віку. Це підтверджує, що близько 5000 чоловік смт Побужжя (майже 60%) знаходяться в працездатному віці.

На підприємстві розповіли, що стабільна робота комбінату, де працевлаштована третина населення селища, створила умови, за яких “молодь не їде з рідного краю і будує своє життя на батьківщині”. Зростає народжуваність: з моменту запуску роботи підприємства вона збільшилася майже вдвічі (36 дітей в 2003 р. і 59 в 2016 р.). У 2017 році в перший клас вирушать 160 дошкільнят, що практично в два рази більше, ніж в 2016 році. Згідно з даними селищної ради, в останні роки спостерігається суттєве омолодження населення: 38% з 8,6 тис. жителів селища – це молодь віком до 30 років.

В місцевій адміністрації впевнені, що такий результат став можливим завдяки інвестиціям ПФК в охорону здоров’я, освіту працівників та їхніх сімей, а також у реалізацію різних соціальних і екологічних програм. Комбінат постійно надає фінансову підтримку селищній та районній лікарні на придбання медикаментів, медичного обладнання та витратних матеріалів до нього, а також надає паливо для місцевої служби швидкої допомоги.

“Інвестиції в здоров’я населення – одна з ключових напрямків роботи Solway Investment Group. Здоров’я населення, як чинник довготривалого економічного зростання – область, яка потребує щедрих і постійних інвестицій для того, щоб у короткостроковій перспективі підвищити якість людського капіталу, запобігти значній загрозі здоров’ю і бюджетам соціального забезпечення і сприяти безперервному економічному зростанню і зниженню рівня бідності як в смт Побужжя, так і в регіоні. Зміцнення здоров’я населення призведе до помітної макроекономічної вигоди для регіону і країни в цілому”, – зазначають на комбінаті.

З цим згоден і селищний голова Юрій Слобядянюк: “Тісна співпраця з комбінатом дозволяє селищу не тільки вчасно реагувати на виникаючі проблеми, але і закласти міцну основу подальшого розвитку”.

Нагадаємо, в 2003 році, після тривалого простою підприємства, власником ПФК стала Міжнародна інвестиційна група Solway. Вона інвестувала кошти в перезапуск виробництва та впровадження програм, спрямованих на розвиток населеного пункту, в якому розташований комбінат.

Преса про нас