Офіційна інформація та новини

22.04.2020

ПФК надав допомогу медикам Кіровоградської області

Благодійний фонд, що діє на базі Побузького феронікелевого комбінату, розширює участь у боротьбі з COVID-19 в регіоні.

БЛАГОДІЙНИЙ фонд «Розвиток Побужжя» (смт Побузьке, Кіровоградська обл.) надав матеріальну допомогу комунальному некомерційному підприємству «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» при Кіровоградській обласній раді. На кошти Фонду були придбані Засоби індивідуального захисту для медиків, дезінфікуючі засоби та обладнання.

Зокрема, медикам регіону були передані респіратори БУК-3к FFP3, захисні маски для обличчя та захисні комбінезони, бахіли та одноразові медичні шапочки. Крім того, вони отримали не тільки дезінфікуючі засоби, а й обладнання для дезінфекції.

За словами генерального директора Побузького феронікелевого комбінату Дениса Шевченка, підтримка медичних закладів регіону – один з основних напрямів реалізації соціальної політики для комбінату та Благодійного фонду «Розвиток Побужжя»: «Ми постійно надаємо матеріальну і фінансову допомогу медичним установам смт Побужжя, а також жителям селища які потребують невідкладної медичної допомоги. У 2019 році фонд фінансував заходи у сфері охорони здоров’я, на суму понад 600 тис.грн. Багато в чому, завдяки старанням фонду та ПФК, Побузька лікарня забезпечена необхідними для успішної роботи, в тому числі в умовах карантину, засобами та обладнанням. Нинішня допомога з боку Фонду спрямована співробітникам швидкої допомоги, які стоять на передових позиціях у боротьбі з COVID-19», – підсумував керівник ПФК.

Денис Шевченко нагадав, що на підприємстві діє карантинний режим. У його рамках на комбінаті постійно проводяться як моніторинг здоров’я працівників на наявність симптомів захворювання, так і температурний контроль на прохідних підприємства. Всім співробітникам рекомендовано максимально обмежити фізичні контакти і тримати дистанцію не менше 1,5 м, заборонені рукостискання.

Так само під заборону потрапили скупчення людей в групах більше 10 осіб. У зв’язку з цим змінно-зустрічні збори в підрозділах, наради ІТП та керівництва проводяться в скороченому складі.

Працівникам з групи ризику (у віці 65 років і старше) для забезпечення самоізоляції на даний період надано відпустку.

Безпосередньо на підприємстві змінено графік відвідування їдальні та душових, щоб уникнути великого скупчення персоналу. Всі співробітники забезпечені необхідною кількістю дезінфікуючих засобів та захисних масок.

В якості профілактичних заходів проводиться щозмінна дезінфекція кабін технологічного автотранспорту і кранів, чергового автомобіля диспетчерської служби. Проводяться регулярне вологе прибирання, щоденна дезінфекція обладнання та робочої зони, провітрюються приміщення.

На підприємстві ведеться постійна інформаційна робота, в процесі якої працівникам даються рекомендації та роз’яснення щодо профілактики та перешкоджання поширенню вірусу.

За оцінками керівництва ПФК, на сьогоднішній день, безпосередньо на впровадження карантинних заходів, комбінат витратив понад 200 тис.грн.

Прес-релізи