Офіційна інформація та новини

10.10.2014

«ПФК» досяг вражаючою економії газу

Заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимир Слінченко заявляє про готовність до роботи в осінньо-зимовий період підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема, він виділив ВАТ “Кіровоградгаз” та ПАТ “Кіровоградобленерго”.

Обидва зазначені підприємства, за його словами, виконали заплановані заходи по підготовці до зими і працюють в звичайному режимі. Разом з тим виділив Володимир Слінченко ще 2 промислові підприємства, де вже прийняті заходи по заміщенню споживання природного газу, і очікувана економія більш ніж показова.

Так, зокрема, він розповів, що на ТОВ “Протеїн-Продакшн” побудована котельня з використанням устаткування американської компанії “HERST”, що дозволяє повністю відмовитися від природного газу і заощадити 7 млн. куб. м в рік. Ще більшої економії вдалося досягти на ТОВ “Побузький феронікелевий комбінат”.

Тут обсяги споживання планується скоротити на 144,9 млн. куб. м завдяки переходу на водовугільне паливо. При цьому Володимир Слінченко зазначив, що доведені помісячні обсяги споживання газу – нерівномірні, не враховують особливості промисловості, характерні для області. Так, на серпень поточного року запропоновано на 7,5 млн. куб. м більше, ніж того потребують підприємства в цьому місяці. Проте особливості листопада і грудня, коли, наприклад, запускаються елеватори, не враховані, а саме ці місяці для промислових підприємств будуть складні.

Прес-релізи