Офіційна інформація та новини

20.10.2021

Інвестор ПФК став фіналістом премії Reuters:  Responsible Business Awards

Швейцарський інвестор Побузького Феронікелевого комбінату увійшов до списку фіналістів міжнародної премії для бізнесів, які доводять справою лідерство в галузі сталого розвитку.

 

Премія Reuters: Responsible Business Awards (Нагорода за Відповідальний Бізнес) заснована 12 років тому і є світовим експертом в області оцінки відповідності бізнесів критеріям ESG. Нагороди присуджуються підприємствам, що представили на конкурс добре структуровані та прозорі стратегії розвитку, чий вплив на суспільство і навколишнє середовище може бути виміряно конкретними результатами.

Інвестор ПФК, Solway Investment Group, представив на суд журі проект стипендіальної програми для талановитих дітей @Creative.Fellowship, яка вже п’ятий рік проводиться Групою у країнах своєї присутності – Україні, Північній Македонії та Гватемалі – в партнерстві з Міжнародним Зальцбурзьким Фестивалем. Метою програми є – через участь в крос-культурному проекті – навчити талановитих молодих людей навичкам, здатним поліпшити їх шанси в подальшому знайти висококваліфіковану роботу, побудувати успішну кар’єру або відкрити приватний бізнес.

Проект проходив оцінювання в категорії “Соціальний та людський капітал” з точки зору інноваційних якостей та комплексного впливу представленої бізнес-моделі на людей та суспільство. Крім Solway Investment Group, до списку фіналістів 2021 року увійшли такі компанії, як Concert Properties, AmerisourceBergen, Keurig Dr. Pepper, Flex, Prysmian Group, S&P Global.

Всього ж цього року на суд журі було представлено понад 600 проектів, що на 20% перевищило кількість заявок у 2020 році.

«Для нас вихід у фінал такого міжнародного конкурсу – це велике досягнення, особливо беручи до уваги масштаб інших призерів. Такий результат означає, що експертне співтовариство високо оцінює соціальну модель бізнесу, що застосовується групою для поліпшення економіки та рівня життя жителів регіонів, в яких ми отримали соціальну ліцензію на операційну діяльність. Ставши фіналістами  Responsible Business Awards, ми отримали підтвердження, що з точки зору світової громадськості ми обрали вірний підхід, і у нас є всі складові для успішного розвитку прийнятої стратегії», – прокоментував цю подію Голова ради директорів Solway Investment Group Дан Бронштейн.

Прес-релізи