Офіційна інформація та новини

20.07.2015

Дії рейдерів кардинально не вплинули на стабільну роботу Побузького феронікелевого комбінату, – гендиректор ПФК

Дії рейдерів кардинально не вплинули на стабільну роботу Побузького феронікелевого комбінату, – гендиректор ПФК
Спроби недоброзичливців порушити стабільну роботу Побузького феронікелевого комбінату не вплинули на святкування Дня Металурга у смт Побузьке

20 липня 2015, 14:31
“Дії рейдерів, на даний момент, кардинально не вплинули на стабільну роботу комбінату, хоча і завдали матеріальної шкоди виробництву”, – заявив генеральний директор Олег Беспалов в ході урочистих зборів трудового колективу ПФК, присвяченому Дню металурга.

“Завдяки вашій самовідданості нам вдалося захистити підприємство від озброєної групи рейдерів. Подальші спроби дестабілізувати обстановку на комбінаті та в селищі також не досягли результату. Комбінат працює стабільно, маючи достатні запаси руди і попит на свою продукцію. І це найкращий подарунок до нашого професійного свята”, – зазначив Олег Беспалов.

З цим згодні і жителі селища, більше третини з яких працюють на комбінаті. “Коли є робота і відчуваєш себе затребуваним, то і свято стає веселіше”, – поділився своїми почуттями представник династії металургів, начальник обпалювального цеху олодимир Рибак.

Керівництво комбінату, а також районна та обласна влада, запевнили присутніх на заході представників колективу комбінату і профільних організацій, що роблять все можливе для збереження стабільного завантаження підприємства і виконання взятих на себе зобов’язань перед селищем та його мешканцями.

“Величезне спасибі трудовому колективу і жителям Побузького, за те, що вони допомогли відстояти комбінат і своє стабільне майбутнє. Зі свого боку, хочу запевнити, що всі роботи з модернізації виробничих потужностей та інфраструктури комбінату, в тому числі, реконструкція газоочисного обладнання, проводитимуться згідно з планом на 2015 рік”, – сказав генеральний директор ПФК.

Раніше повідомлялося про неодноразові спроби дестабілізації роботи підприємства, для чого використовувалися підроблені судові рішення, отримані на території самопроголошеної “ДНР”. 11 червня 2015 року була здійснена спроба збройного захоплення комбінату. Завдяки активній участі працівників підприємства та мешканців селища Побузьке захопленню вдалося запобігти.

На сьогоднішній день Побузький феронікелевий комбінат продовжує стабільно працювати і виконувати взяті на себе зобов’язання.

Преса про нас